ההבדלים בין שמן המפ לשמן סיבידי

ההבדלים בין שמן המפ לשמן סיבידי

שמן המפ מופק מזרעי צמח ממשפחת הקנאביס בתהליך של דחיסת הזרעים שבו. שמן סיבידי מופק מעלים, גבעולים ובעיקר מתפרחת של קנאביס. תהליך הייצור מורכב ומתבצע בחממות המיועדות לכך ואשר הינן בעלות תשתית מתאימה. החברות המגדלות צמחים אלו משקיעות הון רב במחקר ופיתוח כאשר לנגד עיניהן עומדות שתי מטרות עיקריות. גידול זנים בעלי ריכוז גבוה של חומר  והשני השגת חומר פעיל באיכות גבוהה מאוד שישמש בסיס לייצור מוצרים איכותיים.  בשני השמנים יש סגולות בריאות שונות, ומשום כך, מיוצרים מהם מוצרים שונים לצריכה.  שמן המפ יעיל במקרים רבים. הוא מצוין לעור ויכול להעשיר ולחזק אותו. חולי פסוריאזיס צורכים אותו רבות. בנוסף, ניתן להוסיף אותו למאכלים על מנת לשפר את התזונה. הוא מכיל חומצות המאפשרות את איזון ההורמונים בגוף. הוא עשיר באומגה 3  ואומגה 6. הוא מוריד רמת כולסטרול רע, עוזר לווסת את רמות סוכר בדם ועוד. משום כך, הוא נחשב בעיני רבים למזון על.

סיבידי הינו בעל יתרונות רבים בשורה ארוכה של מחלות: סרטן, טרשת נפוצה, פרקינסון, קרוהן וקוליטיס, איידס, פוסט טראומה, טורט, ילדים עם אוטיזם ואפליפסיה במסגרת מחקרים ועוד. ממנו מייצרים תכשירים שונים שכל אחד משפיע בדרכו על החולה. יש  מרגיעים, מרדימים, מעוררי יצירתיות, מפחיתי דיכאון, מעוררי תיאבון, ממריצי פעילות, בעלי השפעות מנטאליות או פיזיות מוגברות ועוד. שני סוגי חומרים אלו, גם שמן המפ וגם שמן סיבידי פועלים על הגוף בדרך דומה. הם מתחברים לקולטנים הנמצאים בגוף כמו מערכת העיכול, עמוד השדרה, המוח ועוד ודרכם פועלים את פעולתם החיובית לשיפור המצב הפיזי והנפשי. את שני סוגי השמנים ניתן להשיג אצל משווקים מורשים אשר מייבאים אותם מחברות בעלות מוניטין בחו”ל. ניתן למצוא אותם באתרי אינטרנט מובילים בתחום.

לקוחות ממליצים

ניב

ביקרנו בחנות בעקבות הפניה של דוקטור אשמן והבטחתי לעדכן אותך במידה ויחול שיפור במצב בני. שמן ה cbd במיצוי 30 אחוז עזר לו מאוד לכאבים ולחרדה👍 בימים הקרובים אגיע לרכוש עוד בקבוק ובמקביל מספר למי שצריך על הפלא הזה😃 תודה👍👍👍