שמן סיבידי לחיזוק המערכת החיסונית

שמן סיבידי לחיזוק המערכת החיסונית 

אנשים החולים במחלות כרוניות או סופניות סובלים מתופעות לוואי שונות הנוצרות מהמחלות עצמן ומבעיות רפואיות אחרות שנוצרו משימוש קבוע בתרופות. אחת הבעיות היא התרופפות המערכת החיסונית בגוף שנועדה להגן עליו ועל איברים חיוניים בו. השחיקה נוצרת עקב מינון גדול של תרופות, טיפולים, ניתוחים, הקרנות למחלות סרטן, עירויים המכילים חומרים כימיים רעילים ועוד. נוצר מצב שבו יש סכנה לכך שאיברים ומערכות אחרות בגוף עלולים להיפגע ואז נוצרות פגיעות נוספות שלא היו קיימות ומקשות עוד יותר על הטיפול. במקרים רבים, הן מערערות את הגוף ומשפיעות לרעה על עמידות החולה ועל התנהלותו התקינה. במקרים אלו, נוצר הצורך לסייע למערכת החיסונית להשתקם ואחת הדרכים היא על ידי שימוש בשמן סיבידי.סיבידי

סיבידי הינו חומר בסיסי המופק מצמחי קאנאביס אותו מגדלים גם לצרכים רפואיים. בכל צמח כזה יש כמות זעירה של חומר המצוי בגבעולים בעלים ובעיקר, בתפרחת. משום כך, יש צורך לגדל כמות ענקית של צמחים אלו, ואת זה עושים בחממות מיוחדות המסוגלות לגדל בכל פעם אלפי שתילים. בהגיעם לבשלות הם נקטפים ונשלחים למעבדות המפיקות את החומר. זהו, למעשה, חומר הגלם הבסיסי ממנו מיוצרים תכשירים שונים לשימוש הצרכנים. מדובר על שמנים לטפטוף לפה או על אוכל, שמן לאידוי באמצעות סיגריות אלקטרוניות, משחות למריחה חיצונית, מוצרים לאכילה וכדומה. בשמנים לטפטוף דרך הפה, למשל, יש סדרה שלמה כאשר כל מוצר מגיע באחוזי ריכוז שונים. כל אחד ירכוש את התכשיר המתאים לצרכיו ויעשה שימוש במינון הנדרש. חברת CITY SEEDS BANK משווקת מוצרים אלו באמצעות האתר וחנויות השייכות לה.

במידה והלקוח רוכש שמן סיבידי אזי השימוש בו נעשה בעיקר על ידי טפטוף מספר טיפות מתחת ללשון. הן נספגות בריריות ומשם מגיעות, בין היתר, למערכת החיסונית, מחזקת אותה ומשפיעה עליה לטובה. ניתן לטפטף אותם גם על מזון. דרך מקובלת אחרת נועדה לצרכנים היודעים להשתמש בסיגריות אלקטרוניות. כאן החומר נשאף ישירות למערכת הנשימה ומשם עובר הלאה. אלה הן שתי השיטות היעילות והאפקטיביות ביותר וההשפעה מגיעה במהירות, יחסית. השימוש במינון ובכמויות נעשה על פי הצורך והמצב, וכדאי לקבל ייעוץ ממומחים בתחום ומומחים בנושא הרפואה. CBD  מסייע גם בתופעות אחרות הנוצרות עקב מחלות ובעיות נפשיות שונות הפוקדות אנשים חולים וסובלים. כך לגבי מחלות סרטן, פרקינסון, טרשת נפוצה, קרוהן וקוליטיס, איידס,  טורט, אפילפסיה ועוד. בנוסף, מטפלות בתופעות של דיכאון, נדודי שינה, מגרנה, פוסט טרואמה, בחילות והקאות ואחרות העלולות לפגוע באנשים מעת לעת. 

חלק מהמחלות הללו אינן ניתנות לריפוי והחומרים הללו מסייעים לסובלים בשיפור איכות חייו. כל המוצרים הקיימים מיוצרים לאחר מחקר ופיתוח רציני ומתמשך לאורך שנים ולא נפסק אף לרגע. החל מפיתוח  זני קנאביס עם איכות חומר מעולה, דרך מציאת תכשירים נוספים ומגוונים וכלה בהארכת חיי המדף שלהם ונגישותם לחולים רבים ומגוונים בכל העולם. המחקר אינו מפסיק לרגע והחברות המייצרות מקפידות על ייצור תחת בקרת איכות מחמירה. כל מוצר מאושר לייצור על ידי המוסדות הרפואיים הרשמיים במדינות בהם הייצור מתבצע. השיווק בישראל נעשה רק לאחר אישור מתאים ממוסדות רישוי רשמיים ישראליים. המקפידים שיהיה ראוי ובטוח לשימוש. ניתן לרכוש אותם באתר החברה הידידותי למשתמש ואשר יש בו מידע מעודן לגבי עולם הסיבידי. כל מוצר יצוין בנפרד עם מפרט הכולל פרטים שונים ותמונה, וכך יוכל כל לקוח להתרשם ולרכוש את המתאים לצרכיו. בדרך זאת, הוא יכול לשפר איכות חייו או איכות חיי בני משפחתו היקרים.