מה זה שמן סיבידי?

מה זה שמן סיבידי?

שמן סיבידי מופק מהגבעולים והעלים ובעיקר מהתפרחת של צמח הקנאביס. בכל צמח יש כמויות זעירות מאוד של שמן ויש צורך בגידול צמחים רבים כדי להפיק כמות סבירה שממנה מכינים שמנים ומוצרים לצריכה. את הצמחים מגדלים בחממות מיוחדות בתהליכי גידול מורכבים הכוללים מספר שלבים. המטרה היא ליצור צמחים בהם יש ריכוז רב של חומר פעיל. המטרה היא ליצור מכל צמח כמות גדולה ככל הניתן. דגש אחר הוא על איכות החומר המופק החייב להיות בסטנדארטים גבוהים על מנת שיוכל למלא את משימותיו. למעשה, קיים תהליך מחקר ופיתוח רב ומעמיק בנושא. כאשר הצמח בשל אזי קוטפים את החלקים בהם יש ריכוז של חומר  ואותו שולחים למפעלי הייצור אשר מייצרים את התכשירים אשר, בסופו של דבר, משווקים לצרכנים בדרכים שונות. התעשייה העולמית בתחום הנ”ל מתפתחת כל העת מאחר והלקוחות מצביעים ברגליים ומגדילים את הרכישות. הדבר נובע מהאפקט הטוב והיעיל שלו ומהתועלת האדירה שהם מפיקים בנסיבות שונות.

שמן סיבידי יכול לסייע לחולים רבים במקרים שונים בהם ההם סובלים מכאבים כרוניים וכדומה. מדובר על סימפטומים נלווים למחלות סרטן, פרקינסון, טרשת נפוצה, קרוהן וקוליטיס, איידס, פוסט טראומה, טורט, אפילפסיה, ילדים עם אוטיזם ואפליפסיה במסגרת מחקרים וכדומה. החומר המצוי בשמן מתחבר לקולטנים הנמצאים בעמוד השדרה, במוח ובמערכת העיכול ודרכם פועל פעולתו לשיפור בריאות הגוף. ניתן לצרוך סיבידי על ידי עישון אבל רבים מעדיפים לעשות זאת באמצעות טיפות שמן אותן מטפטפים מתחת ללשון או יחד עם שתייה ומזון. הן נספגות באיטיות ברירית ומתחילות להפעיל את השפעתן. הן יעילות ויכולות לשכך כאבים ולהקל על סימפטומים אחרים של מחלות שונות נוספות דוגמת: סוכרת, סכיזופרניה, מיגרנות ועוד. בנוסף, מקלות כאשר סובלים מתופעות כמו: בחילות והקאות,  התקפי חרדות, במצבים אנטי דלקתיים ועוד. ניתן למצוא מגוון רחב של שמנים בריכוזים שונים הנעים בין 3% ל30%. רבים מהם מיוצרים בחו”ל וניתן להשיג אותם אצל משווקים ישראליים בעלי אתרי אינטרנט ובעלי מוניטין בתחום. שמן סיבידי למטרות רפואיות משפר רבות את איכות החיים לאלו אשר נקלעו לבעיות בריאות שונות.

לקוחות ממליצים

ניב

ביקרנו בחנות בעקבות הפניה של דוקטור אשמן והבטחתי לעדכן אותך במידה ויחול שיפור במצב בני. שמן ה cbd במיצוי 30 אחוז עזר לו מאוד לכאבים ולחרדה👍 בימים הקרובים אגיע לרכוש עוד בקבוק ובמקביל מספר למי שצריך על הפלא הזה😃 תודה👍👍👍