משלוחים, החזרות וביטולים

לפניך מידע על המשלוחים להזמנות באתר. בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות של אתר סיטי סיידס ישראל  ישמח לסייע באמצעות צ’ט הוואטסאפ באתר, הדוא”ל: csbtelaviv@gmail.com או בטלפון 072-3945769.

סוגי משלוח:

משלוח עד הבית / לעבודה – 60 ₪ או באיסוף עצמי.

לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, החבילה תישלח אליך בתוך 48 שעות לאחר ביצוע ההזמנה באתר ותגיע אלייך עד 3 ימי עסקים באמצעות שליח עד הבית . תקף להזמנות שיבוצעו בימים א-ה עד השעה 18:00, לא כולל הזמנות שיבוצעו בשישי-שבת או חגים. לא ניתן לבצע משלוחים בימי שישי וערבי חג. *שימי לב: על מנת לייעל את המשלוח אליך, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה את נמצאת רוב יומך – בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתך.

ניתן לשנות את אופן השילוח באמצעות הטלפון בתוך שעה מרגע ההזמנה, ובשעות הפעילות של שירות הלקוחות – ימים א’-ה’ בין השעות 8:30-16:00 ובטלפון 050-7753455

מדיניות ביטול עסקה, החלפה וקבלת זיכוי לפריטים שנרכשו באתר

ניתן להחליף כל פריט שרכשת באתר בתוך 14 יום ממועד קבלת המוצר. החזרת פריטים תתבצע בחנויות הרשת או ע”י שליח שיאסוף את הפריט המבוקש מביתך/מקום עבודתך. השליחות להחלפת הפריטים תהא כרוכה בתשלום לרוכש שהזמין את הפריט באמצעות שליח, וזאת בהחלפה ראשונה בלבד. במידה והתחרטת על הקנייה על אף שהפריטים שקנית הגיעו באופן תקין, את זכאית לזיכוי מלא על הקנייה בתוך 14 יום מרגע קבלתם, למעט דמי המשלוח.

בכדי להחזיר מוצר, או להחליפו באחר יש להציג את חשבונית הקנייה המקורית, ובנוסף: פריטים שברצונך להחזיר צריכים להיות באריזתם המקורית כולל התווית המחוברת אליהם, לאחר שלא נעשה בהם כל שימוש.

החזרת מוצרי הלבשה אינה ניתנת להחזרה או החלפה

לא נוכל לאפשר החלפת/החזרת פריט שנעשה בו שימוש או שאריזתו נפתחה.

קרה וגילית מוצר עם פגם בייצור אנו מתנצלים, אנא פני מיד עם קבלת המוצר לשירות הלקוחות בטלפון 050-7753455. או בדוא”ל , venusshopisrael@gmail.com ושליח יאסוף ממך את המוצר ויחליפו.

בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות של סיטי סיידס ישמח לסייע באמצעות צ’ט באתר, הדוא”ל:  csbtelaviv@gmail.com , או בטלפון 072-3945769. או בוואטסאפ צ’ט באתר.